Командувач Нацгвардії відвідав бригади та підрозділи на Запорізькому напрямку - НГУ
Під час поїздки на Запорізький напрямок бригадний генерал Олександр Півненко ознайомився з поточною ситуацією на лінії фронту та поспілкувався з командирами щодо оперативної обстановки та потреб у забезпеченні.
 
Зокрема Олександр Півненко зазначив, що на Запорізькому напрямку безперервно тривають бойові дії, а бойова робота у цих умовах виконується досить ефективно.
Лише з початку тижня особовий склад 14 бригади оперативного призначення засобами артилерії бригади виконав 78 вогневих завдань, завдавши втрат противнику у техніці та знищивши більше взводу піхоти.
Бійці 3-ї бригади оперативного призначення подавили 64 групи піхоти противника, які намагалися штурмувати наші позиції. Маючи досвідчених операторів, вони активно використовують fpv-дрони. Силами бригади на цьому напрямку було вражено позашляховик, мікроавтобус, танк Т-72Б3 та БТР противника, а також артилерійське озброєння.
 
Гвардійці 15-ї бригади оперативного призначення утримують свої позиції. Спільно з суміжними підрозділами виконали більше 14 завдань зі знищення техніки і живої сили противника. А також нищать склади БК.
 
“Дякую воїнам-гвардійцям за високий професіоналізм та зусилля, які вони щодня докладають для того, аби ворог не просунувся вперед”, – відзначив бригадний генерал Олександр Півненко.
Пресслужба НГУ
Перейти до вмісту