Президент України Володимир Зеленський вручив гвардійцям бригади “Червона Калина” державні нагороди - НГУ

Цього тижня під час робочої поїздки в Запорізьку область Президент Володимир Зеленський побував у командних пунктах бойових бригад, які ведуть бої проти російських окупантів і звільняють українські землі.

Глава держави, зокрема, вручив нагороди нацгвардійцям з 14 бригади оперативного призначення ім. Івана Богуна “Червона Калина”. З рук Президента бійці отримали ордени Богдана Хмельницького I-III ступенів, княгині Ольги III ступеня та “За мужність” II-III ступенів.

Володимир Зеленський поспілкувався з військовими про актуальні проблемні питання та завдання, що стоять перед Силами оборони України.

“Від себе й від всіх українців скажу слова вдячності вам за велику службу, яку ви несете ці місяці й, на жаль, роки. Службу, яка стовідсотково приведе до перемоги України, українського народу заради майбутнього. Я дякую кожному й кожній із вас. Дякую за те, що ви, ризикуючи своїм життям, захищаєте нашу державу, кожного й кожну з нас. Бажаю перемоги, повернутися живими до своїх рідних, своїх батьків, дітей, до своїх коханих. Іще раз дякую від усієї України”, – заявив Президент.

Нацгвардійці штурмової бригади “Червона Калина” продовжують мужньо захищати Україну, звільняти українські землі та знищувати окупантів. Відзнаки від Президента демонструють професіоналізм, силу та завзяття воїнів бригади у звільненні всіх українських земель.

Фото: офіційне інтернет-представництво Президента України

Група інформації і комунікації Західного ТУ

Перейти до вмісту