Нацгвардійцям вручили медалі «За оборону Чернігова» - НГУ

У Чернігові відзначили непохитну мужність та самовідданість військовослужбовців, які відіграли значну роль під час захисту міста Чернігова у лютому-березні 2022 року.

На початку заходу всі присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять захисників нашої держави та мирних жителів, які трагічно загинули внаслідок збройної агресії росії проти України.

«Хочу всім подякувати за те, що без вагань стали на захист рідного міста, його жителів та України в цілому. Захисниками Чернігова було стримано навалу, значно переважаючих сил ворога і було недопущено просування ворога вглиб країни. Це було за честь стояти пліч-о-пліч з вами. Я також дуже вдячний місцевій владі за повагу та підтримку нашої військової частини», – звернувся до гвардійців командир військової частини полковник Ігор Оринко.

«Хочу подякувати від імені громади, від всіх чернігівців кожному військовослужбовцю та керівництву військової частини за те, що ви з перших секунд повномасштабного вторгнення стали на захист, на оборону нашого міста і за те, що ми сьогодні маємо можливість жити, працювати, планувати завтрашній день, на жаль, в умовах війни, але в українському Чернігові. В місті, яке не було жодної секунди окупованим, в місті, яке проявило надзвичайний героїзм, за що удостоєно звання «Місто-герой», – наголосив в.о. міського голови Олександр Ломако.

Медалі «За оборону Чернігова» – це спеціальна відзнака громади Чернігова для військових та цивільних, які зробили значний внесок в оборону міста у лютому-березні 2022 року.

Відділення інформації і комунікації Північного Київського ТУ

Перейти до вмісту