Після поранення знову в строю: гвардієць Маршал про бої на Запорізькому напрямку - НГУ

Боротьба триває 24/7 за кожен сантиметр української землі. Національна гвардія України спільно із Збройними Силами України та іншими складовими сектору безпеки і оборони, попри перевагу противника в живій силі та озброєнні, забезпечує надійний захист України від збройної агресії російської федерації.  Захисники міцно тримають оборону та дають гідну відсіч окупанту.

Гвардієць на псевдо Маршал захищає державу в лавах 23 окремої бригади ОГП «Хортиця» Південного оперативно-територіального об’єднання НГУ. Воїн розповідає про один зі своїх бойових подвигів. Найскладнішим випробуванням стало пряме зіткнення з противником в одному з районів Запорізької області.

Під час активних бойових дій українські захисники виявили диверсійно-розвідувальну групу ворога. Підрозділ під командуванням Маршала одразу вступив у запеклий бій й знищив живу силу противника. Ворог, зрозумівши, що план провалено і російське ДРГ знищено, розпочав мінометний обстріл гвардійських позицій. Ризикуючи власним життям офіцер прикрив підлеглих, а сам отримав осколкове поранення.

Завдяки мужнім діям та особистій рішучості Маршала, вдалося уникнути втрат серед особового складу та завдати неабияку шкоду ворожим підрозділам, і не допустити просування окупантів в напрямку обласного центру.

Після лікування і реабілітації офіцер знову в строю. Продовжує бити ворога. Мріє, щоб Україна була квітучою та вільною від російської нечисті.

“Завжди відчуваю підтримку моєї родини та вірю в нашу Перемогу. Хочу, щоб наступні покоління українців не бачили того, що бачимо зараз ми”, — зауважує гвардієць.

Під час візиту Міністра внутрішніх справ України Ігоря Клименка до гвардійців та поліцейських, які перебувають на передових позиціях Запорізької області – на межі з тимчасово окупованою територією, міністр вручив семи військовослужбовцям 23 ОБрОГП «Хортиця» НГУ державні нагороди та відзнаки МВС. Серед нагороджених і звитяжний Маршал, за особисту мужність та відвагу отримав високу відзнаку – орден «За мужність» III ступеня. 

За такими людьми, як наші військові, міцними тілом і духом, досвідченими вмотивованими — майбутнє України та безсумнівна перемога над ворогом.

Слава Україні!

Слава незламним захисникам!

Група інформації та комунікації Південного ОТО

 

Перейти до вмісту