«Я знаходжусь у правильному місці!», – історія добровольця з позивним Сем (ВІДЕО) - НГУ

З початком війни успішний підприємець проміняв рекламний бізнес на автомат, приєднався до лав добровольців і тепер служить навідником міномета в одній з рот Першої Президентської бригади оперативного призначення імені гетьмана Петра Дорошенка «Буревій».

«В першу чергу військова форма для мене – це честь. Я дуже хочу і сподіваюся, що мої побратими, які служать у Національній гвардії України, пам’ятатимуть, що людина, яка носить форму, має бути прикладом для всіх. Бути прикладом і взірцем того підрозділу, того роду військ, де ти служиш – це додаткова відповідальність», – наголошує Сем.

Наразі підрозділ Сема проходить бойове злагодження, адже гвардійці готуються до звільнення окупованих ворогом українських територій. Як зазначає гвардієць: «я знаходжусь у правильному місці», бо військовослужбовці бригади високо мотивовані, а також розділяють ті самі принципи, що і він.

«Я хочу побажати воювати гідно, сміливо й безжально бити ворога. Хлопці та дівчата, постарайтеся залишитися цілими, щоб насолодитися перемогою, коли вона настане, а вона обов’язково буде!», – каже нацгвардієць.

Фото відділення інформації та комунікації Північного ТУ

Відео МВС України

Перейти до вмісту