Підрозділи розвідки Нацгвардії виявили 327 цілей противника - НГУ

Підрозділи розвідки Національної гвардії України виявили 327 цілей противника, серед яких техніка, склади та місця розташування особового складу ворога.

Про це, в четвер, під час брифінгу в Military Media Centre, заявив заступник директора Департаменту планування та застосування Головного управління НГУ полковник Микола Уршалович.

«Підрозділами розвідки Національної гвардії виявлено 327 цілей противника, значна частина яких, у взаємодії з підрозділами Збройних сил, була уражена», – повідомив він.

Микола Уршалович підкреслив, що гвардійці груп аеророзвідки 27 Печерської бригади на Лиманському, Донецькому та Запорізькому напрямках виявили та у взаємодії з артилерійськими підрозділами знищили: 4 танки, 3 артилерійські системи, 15 бойових броньованих машин, 13 одиниць автомобільної техніки, 1 склад з боєприпасами та нанесли ураження по місцях розташування особового складу.

Крім того, артилерійські підрозділи протягом тижня виконали понад 340 вогневих завдань та знищили близько 120 осіб противника, 1 артилерійську систему та 5 одиниць автомобільної техніки. Разом з тим, авіація Національної гвардії України на минулому тижні здійснила 10 бойових вильотів для вогневого ураження противника.

Кожен гвардієць щоденно виконує завдання для того, щоб наближати нашу перемогу.

Пресслужба НГУ

Перейти до вмісту