«Вони мене захищають, тому я хочу, щоб їм було тепло» – маленька волонтерка про подарунки військовим на передову - НГУ

Сьогодні, 20 квітня, у світі відзначають День вдячності волонтерам. З початком повномасштабного вторгнення тисячі українців стали допомагати військовим. Великі благодійні фонди збирають мільйони гривень та забезпечують захисників автомобілями, дронами, технікою, амуніцією тощо. Не менш важливими залишаються і маленькі ініціативи, такі як: плетіння маскувальних сіток, приготування їжі або малюнки від школярів. Як зазначають захисники, такі подарунки високо цінуються, бо зігрівають душу та мотивують на подальшу боротьбу з ворогом.

Напередодні свята, військовослужбовці зі спецпідрозділу «Омега» запросили юну волонтерку Анастасію Гліченко та її маму Олену в гості до столиці, щоб познайомитися та подякувати за надану допомогу.

«Я хотів би висловити подяку усім, хто допомагає спецпідрозділу «Омега», маскувальними засобами, волонтерам за кордоном та усім, хто допомагає в реабілітації та відновленні військових після поранень», – зазначив Олександр Мутель, голова благодійного фонду спецпідрозділу «Омега».

Нацгвардійці провели для гостей столиці екскурсію містом, вшанували пам’ять воїнів спецпідрозділу «Омега» на Майдані Незалежності. Наступного дня у студії телеканалу 1+1 на ефірі телемарафону «Єдині новини» дівчата розповіли глядачам про те, як вирішили допомогти підрозділу. Вони передали для бійців на фронт в’язані власноруч вовняні шкарпетки з логотипом підрозділу разом з патріотичними малюнками та солодощами.

«Наші захисники віддають найцінніше – свої життя, тому ми зробимо все можливе й неможливе для них. Разом переможемо!», – ділиться волонтерка Олена Глінченко.

Несподіванкою для маленької волонтерки став дзвінок спецпризначенців з передової, які щиро подякували за такі гарні подарунки, що додають сили.

«Дякую вам. Нам дуже приємно було отримати такі подарунки. Це підіймає нам бойовий дух і ми розуміємо, що за нас переживають. Без вас нам не перемогти!», – сказав нацгвардієць Тарас.

Відділення інформації та комунікації Північного ТУ

Перейти до вмісту