Гвардійці продовжують забезпечувати заходи правового режиму воєнного стану - НГУ

Підрозділи Національної гвардії України продовжують забезпечувати заходи правового режиму воєнного стану на території України. Щодобово на службу із забезпечення громадського порядку залучається 1100 військовослужбовців, 6 тисяч – забезпечують особливий режим в’їзду і виїзду до населених пунктів, а для більш ефективного виконання службово-бойових завдань залучаються 265 кінологів зі службовими собаками.

Про це, в четвер, під час брифінгу в Military Media Centre, повідомив заступник директора Департаменту планування та застосування Головного управління НГУ полковник Микола Уршалович.

«Для запровадження комендантської години та несення служби із забезпечення громадської безпеки у 39 населених пунктах держави щодобово залучається близько 1100 військовослужбовців Національної гвардії», – наголосив він.

Микола Уршалович повідомив, що близько 6 тисяч нацгвардійців забезпечують встановлення особливого режиму в’їзду і виїзду до населених пунктів, перевірку документів, огляд речей та транспортних засобів, багажу і вантажів на 127 блок-постах у 21 області держави (в тому числі 22 у місті Києві).

Крім цього, гвардійці взяли участь у 30 заходах контрдиверсійної боротьби на території 14 областей, для чого залучалось понад 1300 військовослужбовців. Результатом проведеної роботи стало затримання 3-х громадян України, які перебували у розшуку за підозрою у Державній зраді.

«З метою більш ефективного виконання службово-бойових завдань щодобово залучаються 265 кінологів зі службовими собаками, які здійснюють перевірку транспортних засобів, залучаються до пошукових заходів з метою виявлення зброї, набоїв та вибухових речовин, а також пошуку диверсійно-розвідувальних груп противника», – сказав Микола Уршалович.

Усього за допомогою службових собак Нацгвардії з початку 2023 року під час виконання бойових завдань виявлено 5 одиниць вогнепальної зброї, 4475 набоїв різного калібру, 35 гранат, 24 запали УЗРГМ-2, один 122 мм снаряд, 2 міни 82 калібру, 4 шт. сигнальних ракет, 85 елементів динамічного захисту танка, травматичний пристрій «Zoraki 914» з 9-ма набоями, 2,4 кг тротилу та залишки бойової частини РСЗВ «Ураган».

Військовослужбовці Національної гвардії України забезпечують надійну охорону та оборону об’єктів критичної інфраструктури, органів влади, дипломатичних представництв і консульських установ.

Пресслужба НГУ

Перейти до вмісту