Підрозділи Нацгвардії тримають оборону та ведуть наступальні дії - НГУ

Підрозділи Національної гвардії України протягом минулого тижня продовжували виконувати визначені завдання у складі угруповань Сил оборони України з незмінно високою бойовою ефективністю.

Завдяки цьому гвардійці не лише стійко тримають зайняті позиції, а й допомагають підтримувати наступальну ініціативу Сил оборони України на деяких напрямках ведення бойових дій проти окупаційних військ російської федерації.

Про це, в четвер, під час брифінгу в Military Media Centre, розповів заступник директора Департаменту планування застосування Головного управління НГУ полковник Микола Уршалович.

«На Куп’янському, Лиманському та Сіверському напрямках противник застосовував ствольну та реактивну артилерію, а також наносив авіаційні удари по позиціях підрозділів Національної гвардії, які утримують визначені рубежі. Незважаючи на перевагу ворога у повітрі та інтенсивний вогневий вплив, а це 8 авіаційних ударів та понад 550 обстрілів з РСЗВ, артилерії та мінометів, гвардійці стійко утримували визначені рубежі, втрат позицій не допущено», – зазначив він.

За словами Миколи Уршаловича, на Бахмутському напрямку цього тижня гвардійські розвідувально-ударні розрахунки БПлА сприяли просуванню підрозділів українських захисників, ефективно знищуючи ворожі танки та іншу бойову техніку.

Він також повідомив, що на Оріхівському напрямку окремі підрозділи Національної гвардії ведуть наступальні (штурмові) дії у складі Сил оборони. І незважаючи на значну щільність мінно-вибухових загороджень та інтенсивні артилерійські обстріли «мають частковий успіх, просунулись на глибину від 650 до 1500 м».

Воїни-гвардійці мужньо та професійно боронять Україну на всіх рубежах та напрямках ведення бойових дій.

Пресслужба НГУ

Перейти до вмісту