Командувач Нацгвардії відвідав позиції гвардійців на передовій - НГУ

Командувач Національної Гвардії України генерал-лейтенант Юрій Лебідь відвідав підрозділи НГУ, які виконують завдання на Донеччині та Луганщині, зокрема гвардійців з бригади “Буревій”, 50-го та 15-го полків Нацгвардії.

Він поспілкувався із командирами, заслухав доповіді щодо оперативної обстановки, забезпечення та взаємодії підрозділів, а також результатів виконання завдань.

Військовослужбовці Нацгвардії у складі угрупувань Сил оборони України стійко утримують свої позиції на Лиманському, Донецькому, Запорізькому, Херсонському напрямках, з високою ефективністю нищать противника та його техніку. Лище з початку місяця гвардійці виконали понад 700 вогневих завдань щодо нанесення ураження по позиціях ворога, відбили чисельні спроби штурмів та знищили десятки одиниць бронетехніки й артилерійських систем противника.

За сумлінне виконання службових обов’язків, особисту мужність і відвагу, виявлені під час відсічі збройної агресії рф проти України генерал-лейтенант Юрій Лебідь вручив заслужені нагороди бійцям.

«Нагороди є заслуженим визнанням військових здобутків та служби, яка виконується зі знанням справи та відданістю принципам, які виходять далеко за межі звичайної службової обов’язковості. Хочу сказати, що ви є прикладом для наслідування, і заслуговуєте на визнання та повагу», — зазначив генерал-лейтенант Юрій Лебідь. Також командувач підкреслив важливість ролі 15-го полку як складової Сил Оборони України.

Військовослужбовці Національної гвардії України професійно нищать російських загарбників, відчайдушно б’ються за волю та суверенітет українських земель. 

Слава Україні! Героям Слава!

Перейти до вмісту