Підрозділи артилерії Нацгвардії за тиждень знищили 3 склади з боєприпасами, понад 10 одиниць озброєння та військової техніки і понад 100 осіб живої сили противника - НГУ

Про це 29 грудня, під час щотижневого брифінгу представників Сил безпеки і оборони України, розповів заступник директора департаменту планування застосування Головного управління НГУ полковник Микола Уршалович.

«Артилерійські підрозділи Національної гвардії України за цей тиждень виконали понад 400 вогневих завдань. Підтверджено знищення 3-х складів з боєприпасами, понад 10 одиниць озброєння та військової техніки, а також понад 100 осіб живої сили противника», – зазначив він, додавши, що загалом за минулий тиждень підрозділи розвідки Національної гвардії виявили 267 цілей противника.

Під час виконання бойових завдань в районі Авдіївки окремий загін спеціального призначення Північного оперативно-територіального об’єднання Нацгвардії знищив 7 одиниць броньованої техніки та понад півсотні російських загарбників.

Вже вкотре ефективно відпрацювала група аеророзвідки Печерської бригади Національної гвардії, яка у тісній взаємодії з підрозділами Збройних Сил України знищила: 2 танки, 16 бойових броньованих машин, декілька одиниць автомобільної техніки, 22 бліндажі та вогневі позиції ворога, а також склад паливно-мастильних матеріалів та живу силу противника.

Також, за словами Миколи Уршаловича, авіація Національної гвардії протягом тижня здійснила 4 бойові вильоти для вогневого ураження противника.

Під час виконання заходів правового режиму воєнного стану нацгвардійці затримали за скоєння кримінальних та адміністративних правопорушень 1356 осіб.

Військовослужбовці Нацгвардії не залишаються байдужими та продовжують здавати кров. Цього разу гвардійці стали донорами для постраждалих через ракетно-артилерійські обстріли мешканців Херсону.

27 грудня за особисту мужність і героїзм виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі Президент України Володимир Зеленський присвоїв звання Героя України 4 військовослужбовцям Національної гвардії.

Також цього тижня міністр внутрішніх справ Денис Монастирський вручив 57 гвардійцям відомчі заохочувальні відзнаки Міністерства внутрішніх справ України.

«Всі зусилля і віддані життя наших героїв не будуть марними, Перемоги нам усім у новому 2023 році!» – наголосив полковник Микола Уршалович.

Пресслужба НГУ

Перейти до вмісту