Денис Монастирський нагородив 57 нацгвардійців за мужність та відвагу - НГУ

Міністр внутрішніх справ вручив відомчі заохочувальні відзнаки МВС України «Вогнепальна зброя» працівникам Національної поліції, військовослужбовцям Національної гвардії та Державної прикордонної служби за проявлену особисту мужність та відвагу, стійкість та рішучість, безпеку і оборону у відсічі та стримуванні збройної агресії російської федерації.

«Ми браття козацького роду, і ми показуємо це щодня. Всі наші сили і засоби разом зі Збройними силами України борються, щоб вибороти незалежність України. У ці святкові, можливо не настільки веселі, але світлі дні, хочу побажати всім нам перемоги, вистояти до кінця в цій непростій жорстокій битві, де нам часто доводиться підставляти плече, а інколи й хребет для ЗСУ. Нам доводиться йти там, де не проходять інші, зустрічатися з викликами, які раніше були іншими, але 8 років війни для нас не пройшли даремно і зроблено багато висновків. І саме це наразі надає нам можливість із впевненістю дивитись уперед і наближувати всіма нашими зусиллями нашу велику перемогу», – звертаючись до військовослужбовців та поліцейських, сказав Денис Монастирський.

Окрім того, міністр внутрішніх справ зазначив, що це нагородження є особливим, адже від початку збройної агресії рф зброя стала зручною для кожного поліцейського, прикордонника й гвардійця. І ця нагорода буде для них на все життя, як найвища відзнака МВС України за вчинки, подвиги, і як аванс для того, що потрібно зробити завтра і післязавтра. 

За матеріалами Департаменту комунікації МВС України
Фото пресслужби НГУ

Перейти до вмісту