«Підняти бойовий дух та створити позитивний настрій гвардійцям»: виступ гурту акторів театру ім. І. Франка «Катерина і бугаї» - НГУ

Це їх перший офіційний виступ, і хоч на підготовку було лише два тижні, вони зуміли гарно зігратися. На концерті повинна була бути ще одна скрипка та ще один клавішний інструмент, але уся апаратура не вміщувалась в автобуси й артистам прийшлось імпровізувати та старатися ще більше. Катерина Артеменко, яка залишилась одна на «клавішах» грала відразу за трьох і передала всі емоції й драйв пісень.

«Наш гурт заснований спонтанно. Учасники гурту є акторами та музикантами театру імені Івана Франка й у деяких із них є свої гурти, але вони зібралися зараз для того, щоб підтримати бойовий дух і створити позитивний настрій військовим», – розповів Олександр Кохановський, музичний керівник гурту.
Артисти виступали зі своїми новими піснями, такими як: «Хто ти є» Валерія Величка, «Я тебе» Михайла Матюхіна, «Купала» Михайла Кукуюка і «Коли скінчиться війна» Катерини Артеменко. Під час концерту вони викликали цілий спектр яскравих емоцій – від суму за рідним краєм до нестримного сміху від авторських віршів і пісень, просочених сучасним гумором.
Доречно сказати, що назва гурту виникла за п’ять хвилин до початку концерту, де за лаштунками його учасники разом придумали – «Катерина і бугаї».
«Ми дуже вдячні вам за теплу зустріч та відданість на концерті, ми раді, що змогли побачити посмішки на ваших обличчях. Хочемо побажати воїнам стійко витримати ті навантаження, що випали на вашу долю, солдатської вдачі та всім нам якнайшвидшого закінчення цієї війни нашою перемогою», – сказав музичний керівник гурту Олександр Кохановський.
Своєю чергою гвардійці подякували артистам за цікаві пісні та емоції, які вирували у залі, а також побажали творчих успіхів новоствореному музичному гурту.
Перейти до вмісту