Співаки та музиканти Сумщини подарували концертну програму гвардійцям - НГУ

Протягом майже трьох місяців повномасштабного вторгнення російської армії на територію України аби досягнути нашої беззаперечної перемоги працюють усі – від військових до звичайних цивільних. Війна об’єднала воєдино увесь український народ, в ній кожен небайдужий знайшов свій фронт. До гвардійців завітали музиканти з концертом.

Представники мистецької сфери Сумщини завжди підтримували та мали приязні відносини з бійцями Національної гвардії. Війна не стала винятком. І от нині музиканти та співаки з різних районів області вирішили підтримати сумських гвардійців, підняти їх бойовий дух.
«Для наших друзів – бійців Нацгвардії ми вирішили підготувати концертну програму. З перших днів війни ми постійно на зв’язку, а сьогодні зібралися із так званою творчою елітою нашого краю і влаштували імпровізований виїзний концерт, – розповідає ідейний натхненник програми Олег, – Це те, чим ми нині можемо допомогти нашим друзям-гвардійцям. Ми вдячні вам за вашу службу і відверто скажу – коли ви десь поряд, ми відчуваємо себе в безпеці».
Концертна програма хоч і була таким собі імпровізом, однак вмістила в себе близько двох десятків вокальних та інструментальних номерів. Словом, дала змогу гвардійцям «поповнити запаси» бойового духу.
«Наші хлопці продовжують виконувати покладені на них завдання в умовах війни з окупантом вже майже три місяці. Сьогодні деякі з них отримали шанс поринути в атмосферу мистецького релаксу. Все це – завдяки нашим друзям, які увесь цей час нам допомагають. Ми впевнені і вже наперед домовилися – як тільки трапиться нагода, обов’язково щось подібне повторимо», – говорить гвардієць Олександр.
Власне, така атмосферна зустріч – черговий доказ синергії військових та цивільних. І кожен дійсно робить те, що добре вміє. Наближуючи обов’язкову перемогу українського народу над окупантом.
Перейти до вмісту