Перший у 2023 навчальному році урок мужності провели представники силових структур Ізмаїльщини для студентів ВПУ № 9 - НГУ

У вищому професійному училищі № 9 міста Ізмаїл пройшли урочистості з нагоди Дня знань. На святковий захід до студентів завітали військовослужбовці військової Національної гвардії України та Державної прикордонної служби України. 

 

Бійці розповіли учням про особливості проходження військової служби, про героїзм українських захисників, перші дні війни, оборону та звільнення населених пунктів. Цікавою була зустріч для усіх присутніх – студенти із захопленням слухали бійців, жваво задавали питання та обговорювали відповіді.

 

«Шановні учні! Щиро вітаємо вас з початком навчального року. Ваші знання є вашим надбанням, є результатом довгої та кропіткої праці. Крім знань, які ви отримуєте у стінах учбового закладу, ви також вивчаєте і українські традиції, і українську культуру. Ваші викладачі, крім того, що навчають вас учбовим дисциплінам, виховують вас високоморальними людьми, які шанують батьків, поважають дорослих, цінують дружбу. Саме освіта надає людині гідності. А наші воїни відомі всьому світові, як гідні, виховані, високоосвічені та благородні люди. Саме ці якості допомагають бійцям долати ворога та наближати перемогу. Ми бажаємо вам успіхів в навчанні, сил та натхнення», – привітав студентів інструктор з бойової та спеціальної підготовки військової частини 3058.

Група інформації та комунікації Південного Одеського ТУ

Перейти до вмісту