«Ми тут заради вас, заради вашого світлого, мирного майбутнього», – офіцери цивільно-військового співробітництва привітали школярів з початком нового навчального року - НГУ

Щороку в перший день осені в Україні відзначають День знань. Саме в цей день в усіх школах на урочистих лінійках лунають “перші дзвоники”, які сповіщають про початок нового навчального року.

 

Другий рік поспіль у різних куточках України починається новий навчальний рік, якій проходить в умовах повномасштабної агресії з боку російської федерації. Але ворог не зможе відібрати у наших дітей відчуття свята першого дзвінка.

 

Саме тому в рамках співпраці між офіцерами відділу цивільно-військового співробітництва Національної гвардії України та фахівцями Управління освіти Деснянського району міста Києва була організована та проведена благодійна акція з підтримки дітей, для яких цього річ уперше пролунав шкільний дзвоник. 

 

На запрошення Управління освіти Деснянського району міста Києва гвардійці завітали до двох навчальних закладів, де під час урочистих заходів звернулись до школярів зі словами вітань та побажань спокійного навчання, а також передали школярам подарунки від Національної гвардії України. 

 

«Сьогодні для кожної дитини, яка прийшла у перший клас розпочинається новий неповторний етап життя, який завжди означає відкриття нової, цікавої і часто нелегкої дороги – дороги до знань.

Від імені командування та особового складу Національної гвардії України висловлюємо слова подяки за щоденну напружену, титанічну працю вчителям, які не тільки щедро діляться своїми знаннями, а й виховують молоде покоління свідомих громадян, справжніх патріотів своєї держави, від яких залежить наше майбутнє, завтрашній день Української держави.

Нехай кожен Ваш день буде безпечним та наповнений цікавими уроками та радісними зустрічами», – зазначив начальник відділу цивільно-військового співробітництва ІВЦ НГУ, полковник Віктор Голумбівський. 

Відділ ЦВС ІВЦ НГУ

Перейти до вмісту