Офіцери відділу ЦВС провели заняття з РХБЗ для столичних школярів - НГУ

Офіцери відділу цивільно-військового співробітництва разом з військовослужбовцями військової частини Нацгвардії провели заняття з радіаційного, хімічного та біологічного захисту для учнів 7-11 класів однієї зі столичних шкіл.

На початку тренінгу школярі прослухали теоретичну частину, а після приступили до практичного відпрацювання. Діти мали змогу екіпіруватись в загальновійськовий захисний комплект, одягнути протигаз та попрацювати з апаратами РХБ розвідки.

Окрім цього, старшого офіцера групи забезпечення заходів ЦВС запросили взяти участь у проведенні церемонії покладання квітів до меморіальної дошки, яку встановили на честь колишнього учня школи, Денисюка Дениса, який загинув у 2015 році в боях за Широкине.

 «Проводячи такі уроки ми намагаємося зблизити наших дітей з реаліями теперішнього часу, показати важливість та актуальність професії військового. Діти мають відчувати себе захищеними та водночас бути обізнаними у питаннях домедичної допомоги, мінної безпеки та радіаційного захисту» – підсумував майор Максим Мороз.

Перейти до вмісту