Офіцери відділу цивільно-військового співробітництва разом з військовослужбовцями військової частини Нацгвардії провели заняття з радіаційного, хімічного та біологічного захисту для учнів 7-11 класів однієї зі столичних шкіл.
![Cнимок экрана(10)](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/cnymok-эkrana10.jpeg)
![Cнимок экрана(14)](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/cnymok-эkrana14.jpeg)
![Cнимок экрана(15)](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/cnymok-эkrana15.jpeg)
![Cнимок экрана(17)](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/cnymok-эkrana17.jpeg)
На початку тренінгу школярі прослухали теоретичну частину, а після приступили до практичного відпрацювання. Діти мали змогу екіпіруватись в загальновійськовий захисний комплект, одягнути протигаз та попрацювати з апаратами РХБ розвідки.
Окрім цього, старшого офіцера групи забезпечення заходів ЦВС запросили взяти участь у проведенні церемонії покладання квітів до меморіальної дошки, яку встановили на честь колишнього учня школи, Денисюка Дениса, який загинув у 2015 році в боях за Широкине.
«Проводячи такі уроки ми намагаємося зблизити наших дітей з реаліями теперішнього часу, показати важливість та актуальність професії військового. Діти мають відчувати себе захищеними та водночас бути обізнаними у питаннях домедичної допомоги, мінної безпеки та радіаційного захисту» – підсумував майор Максим Мороз.
![Cнимок экрана(6)](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/cnymok-эkrana6.jpeg)
![Cнимок экрана(4)](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/cnymok-эkrana4.jpeg)
![Cнимок экрана(3)](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/cnymok-эkrana3.jpeg)
![Cнимок экрана(2)](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/cnymok-эkrana2.jpeg)
![Cнимок экрана(1)](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/cnymok-эkrana1.jpeg)