На запрошення керівництва однієї зі столичних шкіл військовослужбовці Національної гвардії України, а саме відділ цивільно-військового співробітництва Іміджево-видавничого центру НГУ та Перша Президентська бригада «Буревій» організували та провели показові заняття роботи кінологічної служби.
На зустріч із школярами завітали вівчарки на прізвисько «Зевс» та «Вишня».
![IMG_8183 (2)](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/img_8183-2.jpeg)
![IMG_8184](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/img_8184.jpeg)
![IMG_8191 (2)](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/img_8191-2.jpeg)
![IMG_8194 (3)](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/img_8194-3.jpeg)
![IMG-7392](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/img-7392.jpg)
![IMG-7396](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/img-7396.jpg)
![IMG-7413](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/img-7413.jpg)
![IMG-7419](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/img-7419.jpg)
![IMG-7431](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/img-7431.jpg)
![IMG-7455(1)](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/img-74551.jpg)
Військові кінологи розповіли дітям про специфіку своєї роботи, показали як проходять тренування хвостатих напарників та як їм вдається виявляти предмети і пристрої, які становлять загрозу життю та здоров’ю людей.
«Собаки завжди чудово ладнають з дітьми. Діти завжди з захопленням спостерігають за ними. Ці тварини неймовірно віддані. Адже не спроста кажуть, що собака – це друг людини. Але наш випадок особливий, оскільки Зевс та Вишня не тільки демонструють свою любов і відданість, найголовніше – вони як професійні захисники рятують життя людей», – зазначила старший офіцер відділу цивільно-військового співробітництва Іміджево-видавничого центру НГУ Савченко Ірина.
По закінченню виступу на запитання «Чи хотів би хтось стати в майбутньому кінологом?», діти гуртом відповіли: «Так».
«Нам дуже приємно, що сьогодні до нас завітали представники Національної гвардії України. Такі уроки сприяють практичному розумінню теоретичного матеріалу щодо особистої безпеки, який ми вивчаємо у школі. Діти мають розуміти реалії сучасного життя та небезпеку, яка їх може спіткати. І саме такі уроки дають їм розуміння як діяти в тій чи іншій ситуації», – зазначила заступниця директора Вертелецька Валентина.