Гвардійці з чотирилапими захисниками завітали до школярів - НГУ

На запрошення керівництва однієї зі столичних шкіл військовослужбовці Національної гвардії України, а саме відділ цивільно-військового співробітництва Іміджево-видавничого центру НГУ та Перша Президентська бригада «Буревій» організували та провели показові заняття роботи кінологічної служби.

На зустріч із школярами завітали вівчарки на прізвисько «Зевс» та «Вишня».

Військові кінологи розповіли дітям про специфіку своєї роботи, показали як проходять тренування хвостатих напарників та як їм вдається виявляти предмети і пристрої, які становлять загрозу життю та здоров’ю людей.

«Собаки завжди чудово ладнають з дітьми. Діти завжди з захопленням спостерігають за ними. Ці тварини неймовірно віддані. Адже не спроста кажуть, що собака – це друг людини. Але наш випадок особливий, оскільки Зевс та Вишня не тільки  демонструють свою любов і відданість, найголовніше  – вони як професійні захисники рятують життя людей», – зазначила старший офіцер відділу цивільно-військового співробітництва Іміджево-видавничого центру НГУ Савченко Ірина.

По закінченню виступу на запитання «Чи хотів би хтось стати в майбутньому кінологом?», діти гуртом відповіли: «Так».

«Нам дуже приємно, що сьогодні до нас завітали представники Національної гвардії України. Такі уроки сприяють практичному розумінню теоретичного матеріалу щодо особистої безпеки, який ми вивчаємо у школі. Діти мають розуміти реалії сучасного життя та небезпеку, яка їх може спіткати. І саме такі уроки дають їм розуміння як діяти в тій чи іншій ситуації», – зазначила заступниця директора Вертелецька Валентина. 

Перейти до вмісту