Гвардійські медики покращували домедичну обізнанність школярів - НГУ

Цього річ як ніколи раніше до Національної гвардії України надійшли численні запрошення від освітніх закладів щодо проведення тренінгів з основ особистої безпеки для малечі.

Тому новий навчальний рік активно розпочався спілкуванням з школярами для військовослужбовців Національної гвардії України.

Однією з чергових шкіл до якої завітали сьогодні гвардійці стала спеціалізована школа № 251 імені Хо Ши Міна міста Києва.

Для діток організували та провели практичні заняття з домедичної допомоги за участі військовослужбовців відділу цивільно-військового співробітництва Іміджево-видавничого центру НГУ та 25 бригади охорони громадського порядку імені князя Аскольда Національної гвардії України.

Під час занять військовий медик продемонструвала дітям медичну аптечку та на декілька хвилин діти змогли уявити себе справжніми лікарями.

Крім того, разом з військовими діти відпрацювали прийоми надання першої домедичної допомоги.

«Під час таких занять ми намагаємося навчити дітей базовим елементам медичної обізнаності і сподіваємося, що надані сьогодні поради допоможуть дітям в майбутньому не розгубитися та надати допомогу у разі потреби», – зазначив старший офіцер відділу цивільно-військового співробітництва Іміджево-видавничого центру НГУ Руслан Дорохов.

Відділ ЦВС ІВЦ НГУ

Перейти до вмісту