Офіцери відділень психологічного забезпечення Нацгвардії безперервно забезпечують психологічну підтримку особовому складу своїх підрозділів - НГУ

Емоційні гойдалки через новини з фронту, постійні повітряні тривоги та відсутність відчуття контролю – реалії сьогодення для більшості мешканців нашої країни. Військовим, як і цивільним українцям, також близькі почуття різного спектру. Під час виконання службово-бойових завдань, коли доводиться постійно бути зосередженими та готовими до будь-яких випробувань, особливо важливими є підтримка побратимів та близького оточення.

«Наше завдання спрацювати на випередження або, у разі потреби, допомогти військовослужбовцю подолати певні психологічні перепони, які є тригерними саме у цій ситуації. Це вкрай необхідно, адже вчасно отримана інформація про те, які кроки варто зробити для поліпшення свого емоційного стану, спонукає організм акумулювати внутрішній енергетичний ресурс», пояснює офіцер відділення психологічного забезпечення одного з підрозділів Північного об’єднання.

Формування стабілізаційного психологічного стану військовослужбовців є одним з основних завдань психолога кожного підрозділу. Адже воїни Нацгвардії мужньо та професійно обороняють Україну від ворога на фронті та роблять значний внесок у забезпеченні публічної безпеки держави.

«Війна змінила наш звичайний світогляд, але ми повинні навчитися справлятися з цим. Наш психолог завжди говорить нам, що якщо ми не можемо вплинути на ситуацію, нам варто змінити своє ставлення до неї. В умовах безперервного несення служби буває складно зберігати спокій і рівновагу, тому на мою думку, такі зустрічі з психологами допомагають розвантажитись та відпочити», – розповідає гвардієць Роман.

Перейти до вмісту