Офіцери Національної гвардії України проходять курс підготовки за напрямком цивільно-військового співробітництва (CIMIC) у Польщі - НГУ

В рамках міжнародної співпраці щодо підготовки українських військовослужбовців за стандартами НАТО, офіцери Національної гвардії України долучились до навчального курсу підготовки за напрямком цивільно-військового співробітництва (СІМІС), який організовано на базі Центру підготовки до іноземних місій польських Збройних сил, (м. Кельце, Польща) представниками США, Великої Британії та Республіки Польща.

 

Спільно з офіцерами Національної гвардії України курс підготовки проходять також представники Сухопутних військ Збройних сил України, Сил територіальної оборони ЗСУ, Сил спеціальних операцій та Державної прикордонної служби України.

 

Курс підготовки передбачає насичену та інтенсивну навчальну програму. Впродовж місяця слухачі вивчатимуть планування та проведення заходів цивільно-військового співробітництва, основи міжнародного гуманітарного права, ознайомлюватимуться з процесом прийняття військових рішень за стандартами НАТО, оцінюватимуть стан цивільного середовища, навчатимуться розгортанню та функціонуванню центрів цивільно-військового співробітництва, а також перейматимуть міжнародний досвід з цивільно-військової взаємодії та захисту цивільного населення у збройних конфліктах.

 

В свою чергу українські військові ділитимуться своїм досвідом роботи за напрямком цивільно-військового співробітництва з представниками міжнародної спільноти CIMIC, а також основними викликами у питаннях захисту цивільного населення під час відсічі широкомасштабної збройної агресії з боку російської федерації.

Відділ ЦВС ІВЦ НГУ

Перейти до вмісту