Діти нацгвардійців провели відпочинок в Естонії - НГУ

Діти загиблих, зниклих безвісти та поранених військовослужбовців Національної гвардії України провели 5 днів оздоровчого відпочинку у селищі Вяйке-Маар’я в Естонській Республіці.

На дітей очікувала насичена культурна та розважальна програма з відвідуванням естонських міст. Група відвідала Науковий центр «АННА» у місті Тарту з різноманітними експозиціями для розвитку мислення та уяви, Естонську академію наук безпеки у Таллінні, де практикувались у ролі ведучих програми новин та долучились до майстеркласу в хімічній лабораторії та Музей поліції у Раквере, де побачили наслідки, які виникають при недотриманні правил дорожнього руху.

Практичні заняття на свіжому повітрі, організовані рятувальною службою, дали змогу дітям самотужки спробувати погасити пожежу та побачити наслідки впливу аварії на тіло людини, яка знаходиться всередині авто тощо.

У Таллінні діти відвідали розважальний центр Super Skypark з найбільшою зоною батутів та оглядове колесо Skywheel of Tallinn, піднявшись на якому побачили велич і красу міста та узбережжя Балтійського моря з висоти пташиного польоту.

Значимими подіями для дітей стали зустріч з естонською молоддю в молодіжному центрі селища Вяйке- Маар’я та вечір, коли до групи із своїм концертом завітав відомий естонський гурт Shanon.

Під час відкриття табору представники Міністерства внутрішніх справ Естонської Республіки привітали групу дітей в Естонській Республіці, висловили слова підтримки українському народові та вручили символічні подарунки.

Представники Естонської сторони завжди супроводжували групу та робили усе можливе, аби діти були щасливі, задоволені та змогли сповна насолодитись життям під мирним небом.

Національна гвардія України й надалі дбатиме про соціальний захист військовослужбовців та членів їх сімей, забезпечуватиме допомогу родинам загиблих, поранених, полонених та тих, хто повернувся з полону.

 

Управління по РОС ДП ГУ НГУ

Перейти до вмісту