Офіцери головного управління НГУ зустрілися з президентом міжнародної військово-християнської організації «Apostolat Military International» Матьє Борсбумом.
![](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/0e0a0136.jpg)
![](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/0e0a0118.jpg)
![](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/0e0a0126.jpg)
![](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/0e0a0141.jpg)
![](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/0e0a0178.jpg)
![](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/0e0a0187.jpg)
Під час зустрічі сторони обговорили питання щодо напрямків співробітництва з представниками міжнародної військово-християнської організації «Apostolat Military International», а також перспектив розвитку спроможностей Нацгвардії України з питань військової капеланства.
Представники Нацгвардії ознайомили іноземну делегацію з рядом завдань, які наразі виконують підрозділи НГУ у складі сил оборони та роль військового капеланства під час відсічі збройної агресії рф.
![](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/0e0a0181.jpg)
![](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/0e0a0163.jpg)
![](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/0e0a0162.jpg)
![](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/0e0a0153.jpg)
![](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/0e0a0149.jpg)
![](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/0e0a0146.jpg)
![](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/0e0a0143.jpg)
За результатами зустрічі сторони висловили зацікавленість щодо розвитку зазначених ініціатив та продовження плідної співпраці.
Пресслужба НГУ