Нацгвардія провела інформаційний брифінг для міжнародних партнерів - НГУ

Військовослужбовці Національної гвардії України провели інформаційний брифінг для представників військових і дипломатичних місій в Україні, аташе з питань оборони країн, що входять до складу Групи безпекової підтримки України, а також військових радників від Європейського Союзу та НАТО.

Його метою було роз’яснення ролі та місця Нацгвардії в системі сил оборони та безпеки України, а також визначення пріоритетних потреб у безпековій допомозі для розвитку і посилення спроможностей підрозділів НГУ.

 

Представники НГУ за напрямками детально ознайомили міжнародних партнерів із задачами, які виконує Нацгвардія, зокрема про особливості виконання завдань підрозділами Національної гвардії України на лінії зіткнення, а також під час охорони та оборони важливих державних об’єктів, об’єктів критичної інфраструктури.

З метою підвищення наступальних спроможностей Національної гвардії на основі існуючих полків і бригад оперативного призначення були створені сім штурмових бригад «Гвардії наступу». Наразі, вони беруть активну участь у відсічі збройної агресії російської федерації на визначених рубежах», – зазначив заступник директора департаменту планування застосування Головного управління НГУ полковник Микола Уршалович.

Тимчасово виконуючий обов’язки директора департаменту служби ГУ НГУ полковник Віктор Грабчак розповів про вдосконалення системи охорони та оборони об’єктів критичної інфраструктури з метою виявлення та протидії диверсійно-розвідувальних груп противника на підступах до об’єктів забезпечено проведення протидиверсійних заходів. Налагоджено взаємодію та співпрацю з іншими складовими сил безпеки та оборони стосовно щоденного інформування та обміну інформацією щодо прикриття зазначених об’єктів.

Окрема увага під час брифінгу приділялась питанням підготовки підрозділів Нацгвардії іноземними інструкторами та потребам НГУ в сучасному матеріально-технічному забезпеченні.

Начальник управління міжнародного співробітництва ГУ НГУ полковник Володимир Грабчак подякував партнерам за всебічну підтримку та допомогу.

«Щиро радий зустрічі сьогодні з вами – потужною командою однодумців, уповноважених представників країн-партнерів та міжнародних організацій, які підтримують Україну в її боротьбі проти російського терору, у виборюванні незалежності та територіальної цілісності, захисті життя населення, фундаментальних основ існування та демократичних цінностей. Хочу подякувати вам, нашим партерам, за ваш час, бажання допомогти і безпосередню допомогу Національній гвардії та Україні в цілому», – наголосив він.

Натомість старший військовий радник Місії Європейського Союзу з військової підтримки України Яку Мее зазначив, що допомога, яку партнери надають Силам оборони України є проявом відданості міжнародної спільноти та підтримки в захисті суверенітету України в умовах повномасштабного вторгнення росії.

Пресслужба НГУ

фото Віктора Петриченка

Перейти до вмісту