Ігор Клименко відзначив підрозділи системи МВС, які беруть участь у ліквідації наслідків негоди на Одещині - НГУ

Міністр МВС Ігор Клименко під час робочої поїздки на Одещину відзначив підрозділи системи МВС, які беруть участь у ліквідації наслідків негоди, зокрема й гвардійців військових частин Південного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України.

Нацгвардійці, прикордонники, поліцейські та рятувальники. Усі вони у перші години негоди почали забезпечувати дорожній рух, надавати допомогу потерпілим, облаштовувати пункти обігріву.

Підрозділ рятувальника Анатолія Стоянова евакуював вагітну жінку. Екіпаж поліцейського Володимира Дубини визволив з переметів автобус із дітьми. Нацгвардієць із позивним Тарас разом із побратимами на БТР дісталися найвіддаленіших районів.

У кожного нашого службовця є своя історія, кожен зробив усе щоб допомогти якомога більшій кількості людей.

Сьогодні відзнаками МВС були нагороджені саме ті рятувальники, поліцейські та військовослужбовці, які щойно повернулися з завдань – на автошляхах, у містах та селах.

Також Міністр зазначив, що підрозділи системи МВС продовжують цілодобово працювати у складних погодних умовах, щоб якнайшвидше приборкати наслідки негоди.

Група інформації та комунікації Південного Одеського ТУ

Перейти до вмісту