Воїни-гвардійці завдають нищівних втрат ворогу вздовж всієї лінії фронту - НГУ

На минулому тижні підрозділи Національної гвардії України вздовж всієї лінії зіткнення активно нищили окупантів, знижуючи їх бойовий потенціал.

За словами заступника директора департаменту планування застосування Головного управління Національної гвардії України полковника Миколи Уршаловича, за цей тиждень підрозділи оперативного призначення Нацгвардії знешкодили 170 окупантів (з яких 38 – назавжди); знищено: 17 одиниць автомобільної техніки, 2 міномети та 1 гранатомет з розрахунками, 1 артилерійську систему, 3 системи радіоелектронної боротьби, 1 польове сховище з боєприпасами та 1 місце для укриття особового складу.

Також ефективно відпрацювали воїни-аеророзвідники  27 Печерської бригади, які на Лиманському, Донецькому, Херсонському та Мелітопольському  напрямках виявили і знищили: 5 танків, 9 артилерійських систем та 2 одиниці автомобільної техніки.

Усі захисники України самовіддано та професійно продовжують виконувати найголовнішу місію – звільнення української землі від окупантів та загарбників.

Пресслужба НГУ

Перейти до вмісту