Одеські гвардійці знищили спостережний комплекс “Муром-М” - НГУ

Ворожий спостережний комплекс було розміщено на мосту через річку Конку на Херсонщині. За його допомогою окупанти вели цілодобове спостереження, з метою недопущення прориву військ Сил оборони України.

Бійці 11 бригади імені Грушевського Південного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України вирахували координати ворожого засобу відеоспостереження і одним точним ударом нанесли вогневе ураження.

Потужний “Муром-М” – комплекс для цілодобового автономного відеотепловізійного спостереження. Його оптичне обладнання дозволяє розглянути людину на відстані до 10 кілометрів, а тепловізор у темряві виявляє автомобіль за 8 кілометрів та людей за 4.

Стаціонарні версії, як той, що знищили гвардійці, “бачать” на 15 кілометрів і стежать за будь-якими переміщеннями українських сил поряд із лінією бойового зіткнення. Вони допомагають росіянам коригувати артилерійські обстріли та супроводжують російські диверсійно-розвідувальні групи.

Гвардійці беруть у відсічі збройної агресії на всіх рубежах і напрямках, де ведуться бойові дії по захисту України з відсічі збройної агресії.

Перейти до вмісту