На Волині та Рівненщині підрозділи Нацгвардії готуються до бойових дій - НГУ

Рівненський та волинський підрозділи Національної гвардії України удосконалюють бойову готовність з вогневої, тактико-спеціальної підготовки, військово-інженерної, тактичної медицини. Наприкінці бойового злагодження у них відбувся кількаденний польовий вихід.

За легендою нацгвардійцям потрібно було знищити окупантів, що прорвали оборону на одному з напрямків. Під час виходу перед підрозділом стояло два завдання: здійснити марш і зайняти оборону вказаних територій.

«Наша головна мета – довести дії військовослужбовців до автоматизму, щоб швидкість і якість виконання задач відповідала вимогам бойової обстановки», – пояснює старший сержант Сергій, який проходить вишкіл на Волині.

Штурм і зачистка окопу – це одне з найбільш складних завдань, яке вимагає динаміки та жорсткості дій. Водночас треба бути готовими знищувати ворога так, щоб при цьому не шкодити своїм побратимам в умовах тісного окопного простору, тому необхідне злагодження і розуміння один одного, – додає він.

«Польові заняття проводили в умовах максимально наближених до бойових. Під час виходу ми використовували програми підготовки підрозділів за стандартами НАТО й досвід, отриманий під час участі в бойових діях. Особливу увагу під час заняття приділили аеророзвідці й тактичній медицині, також нацгвардійці практично відпрацювали організацію розташування на місцевості, виставлення спостережних постів та секретів вдень та вночі, а також засад, заслонів, реагування на штурм в закритій місцевості», — розповідає заступник командира частини з міста Рівного майор Андрій Стахів.

Перейти до вмісту