Рівненський та волинський підрозділи Національної гвардії України удосконалюють бойову готовність з вогневої, тактико-спеціальної підготовки, військово-інженерної, тактичної медицини. Наприкінці бойового злагодження у них відбувся кількаденний польовий вихід.
За легендою нацгвардійцям потрібно було знищити окупантів, що прорвали оборону на одному з напрямків. Під час виходу перед підрозділом стояло два завдання: здійснити марш і зайняти оборону вказаних територій.
«Наша головна мета – довести дії військовослужбовців до автоматизму, щоб швидкість і якість виконання задач відповідала вимогам бойової обстановки», – пояснює старший сержант Сергій, який проходить вишкіл на Волині.
Штурм і зачистка окопу – це одне з найбільш складних завдань, яке вимагає динаміки та жорсткості дій. Водночас треба бути готовими знищувати ворога так, щоб при цьому не шкодити своїм побратимам в умовах тісного окопного простору, тому необхідне злагодження і розуміння один одного, – додає він.
«Польові заняття проводили в умовах максимально наближених до бойових. Під час виходу ми використовували програми підготовки підрозділів за стандартами НАТО й досвід, отриманий під час участі в бойових діях. Особливу увагу під час заняття приділили аеророзвідці й тактичній медицині, також нацгвардійці практично відпрацювали організацію розташування на місцевості, виставлення спостережних постів та секретів вдень та вночі, а також засад, заслонів, реагування на штурм в закритій місцевості», — розповідає заступник командира частини з міста Рівного майор Андрій Стахів.
![2FCE07AE-1D16-458F-B35D-899F049618DA](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/08/2fce07ae-1d16-458f-b35d-899f049618da.jpg)
![5B999301-C342-4099-ABE1-17BC4023AC9D](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/08/5b999301-c342-4099-abe1-17bc4023ac9d.jpg)
![7B6E25BB-1C99-4437-A8AD-1BFD9FDF3B9A](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/08/7b6e25bb-1c99-4437-a8ad-1bfd9fdf3b9a.jpg)
![9C0C18DD-C90C-40F1-AE33-2AD086CFD55E](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/08/9c0c18dd-c90c-40f1-ae33-2ad086cfd55e.jpeg)
![936CAD65-1C38-4D76-8438-D36FF1A3523F](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/08/936cad65-1c38-4d76-8438-d36ff1a3523f.jpeg)
![A9F5A428-A09F-43DC-919F-9562C1E03F2E](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/08/a9f5a428-a09f-43dc-919f-9562c1e03f2e.jpeg)
![B4896111-256A-4DA1-93DD-9BC3CC871DE4](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/08/b4896111-256a-4da1-93dd-9bc3cc871de4.jpeg)
![CF5ECD9A-48CD-4789-9FD0-110E489EC5E6](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/08/cf5ecd9a-48cd-4789-9fd0-110e489ec5e6.jpeg)
![E370CDEA-084A-49E9-AE28-89D370BA90FB](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/08/e370cdea-084a-49e9-ae28-89d370ba90fb.jpeg)
![FB71C284-8662-4FA2-9757-C091941C7B6A](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/08/fb71c284-8662-4fa2-9757-c091941c7b6a.jpeg)