2 липня 2023 року під час проходження одного з блокпостів громадянин України 1994 року народження впав без тями у конвульсіях. За існуючими ознаками у перехожого стався напад епілепсії.
![1](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/08/1-4.jpg)
![2](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/08/2-4.jpg)
![3](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/08/3-2.jpg)
Військовослужбовці військової частини 3058 Південного оперативно-територіального об’єднання НГУ разом з військовослужбовцями Державної прикордонної служби України Ізмаїльського прикордонного загону надали першу медичну допомогу постраждалому, чим врятували чоловіка від пагубних травмувань, до яких може призвести цей напад.
Кожен з бійців Нацгвардії проходить курс з тактичної медицини і готовий використати отримані знання на практиці. Одним з існуючих навичок тактичної медицини – є надання першої медичної допомоги до приїзду карети швидкої. Допомагати і захищати – це обов’язок кожного воїна!
Група інформації та комунікації Південного Одеського ТУ