Очі у небі — пекло для ворога на землі: Вінг про роботу свого екіпажу БПЛА (ВІДЕО) - НГУ

Вінг за професією економіст-аудитор, але з першого дня повномасштабної війни встав на захист Батьківщини. Нині він — командир екіпажу БПЛА. Свій безпілотник гвардійці-аеророзвідники створили самотужки. Розробка власної “пташки” вимагала уваги до усіх деталей, тож її ”підганяли” саме під потреби підрозділу. Успіхи екіпажу у спостереженні та виявленні ворожої техніки говорять самі за себе — “очі у небі” працюють відмінно.

“Я літаю як на коптерах, так і на “крилах”, а це дуже важливо, бо треба вміти ними керувати та мати досвід”, – розповідає Вінг. Військовослужбовець пояснює, що перед польотом треба врахувати усе до найменших деталей, будь то місце старту, напрям вітру, звідки світить сонце і багато інших аспектів.

“Команда повинна злагоджено працювати, кожен повинен знати, що йому робити, — каже Вінг, — один займається антеною, другий налаштовує літак, третій завантажує програму, тобто це повністю командна робота”.

Детальніше про історію екіпажу БПЛА Вінга, результати “повітряних полювань”, виявлену та знищену рідкісну ворожу техніку дивіться у відео.

Відділення інформації та комунікації Східного ТУ

Перейти до вмісту