Розвідник бригади “Червона Калина” про успішні операції в тилу противника, штурм ворожих позицій і навички, що необхідні розвіднику (ВІДЕО) - НГУ

7 вересня — День воєнної розвідки України. З початком повномасштабного вторгнення дії української розвідки приємно вражають як українців, так і увесь світ. Операції в глибокому тилу противника, диверсійна діяльність, спеціальні акції на тимчасово окупованих територіях – все це робота українських розвідників.

Більшість операцій, які проводять розвідники – непомітні. Ефективність роботи підрозділу — не завжди відома широкому загалу. Саме так і має бути, розповідає розвідник бригади “Червона Калина” з позивним Кажан.

“Кожен наш вихід – це захід до ворога. Немає такого, щоб просто сходити й подивитись. Завжди є певна задача, котру потрібно виконати. Нам потрібно тихо зайти й тихо піти – це наша основна ціль. Ми заходимо одним маршрутом, повертаємось іншим”, – розповідає військовий.

Завдяки сучасним технологіям робота розвідки стала більш ефективною. Розвідник бригади “Червона Калина” відзначає роботу дронів, які допомагають якісніше формувати маршрут, розуміти позиції противника й передбачити його можливі майбутні дії.

Як готуються до операцій розвідники, з ким взаємодіють і які завдання виконують дивіться у відеосюжеті:

Група інформації і комунікації Західного ТУ

Перейти до вмісту