7 вересня — День воєнної розвідки України. З початком повномасштабного вторгнення дії української розвідки приємно вражають як українців, так і увесь світ. Операції в глибокому тилу противника, диверсійна діяльність, спеціальні акції на тимчасово окупованих територіях – все це робота українських розвідників.
Більшість операцій, які проводять розвідники – непомітні. Ефективність роботи підрозділу — не завжди відома широкому загалу. Саме так і має бути, розповідає розвідник бригади “Червона Калина” з позивним Кажан.
Завдяки сучасним технологіям робота розвідки стала більш ефективною. Розвідник бригади “Червона Калина” відзначає роботу дронів, які допомагають якісніше формувати маршрут, розуміти позиції противника й передбачити його можливі майбутні дії.
Як готуються до операцій розвідники, з ким взаємодіють і які завдання виконують дивіться у відеосюжеті:
Група інформації і комунікації Західного ТУ