Невеличкий дитячий внесок у нашу перемогу - НГУ

За ініціативою полковника у відставці Олександра Висоцького та його онука Івана Діденка у Національному музеї «Чорнобиль» провели акцію з онуками та дітьми ветеранів Центральної міжрегіональної секції Асоціації ветеранів внутрішніх військ та Національної гвардії України. Акція присвячена Дню вшанування учасників ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи та Дню волонтерів України.

У заході взяли участь ветерани та їх онуки: полковники у відставці Михайло Вартушков та Володимир Поліщук, Михайло Гришанков та Єгор Гришанков, Георгій Федорчук та Андрій Федорчук, Ігор Шаповалов та Кирило Шаповалов, син підполковника запасу Романа Даценка Іван та інші. Онуки ветеранів на зібрані власноруч кошти придбали атрибути військового обладунку (зимові маскувальні костюми, бронежилет, польовий бінокль) та вручили їх бійцям однієї з військових частин у столиці.

«Ми вдячні за колосальну підтримку з боку молодого покоління, дякую батькам які виховали справжніх патріотів. Дякуємо Асоціації ветеранів та працівникам музею за організацію заходу. Саме завдяки цій підтримці кожен воїн щоденно боронить нашу землю!!! Слава Україні!», – командир патрульної роти Дарина.

Діти поспілкувалися з військовослужбовцями, переглянули відеосюжет, створений до пісні «Лють» старшого лейтенанта у відставці Олександра Бернацького, отримали почесні грамоти Асоціації ветеранів внутрішніх військ та Національної гвардії України за активну волонтерську діяльність та надану допомогу, настінні календарі Центральної міжрегіональної секції на 2023 рік та подарунки від Святого Миколая. Разом із гвардійцями взяли участь в оглядовій екскурсії по Національному музею «Чорнобиль», яку провів працівник музею, заступник голови ради секції полковник у відставці Віктор Пономаренко.

Рада Центральної міжрегіональної секції висловлює щиру вдячність директору Національного музею «Чорнобиль» Віталіні Марцинівській за надану можливість провести зазначений захід на його території та ознайомитись із цікавими експонатам, які висвітлюють участь внутрішніх військ МВС України у ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС,

Україна переможе! Слава Україні!

Перейти до вмісту