Нетішинські гвардійці вдосконалюють навички з протидії ворожим БпЛА - НГУ

Нещодавно мобільні вогневі групи нетішинського підрозділу Національної гвардії України провели спеціальні тренування спрямовані на протидію безпілотним літальним апаратам ворога. Такі регулярні тренування дозволяють вдосконалювати професійні навички, втримувати високий рівень бойової готовності й відпрацьовувати злагоджені дії груп під час відбиття атаки.

Під час зборів військовослужбовці використовували різноманітні тактичні прийоми та стратегії для протистояння загрозі ворожих БпЛА. Завдяки інтенсивним тренуванням, гвардійці вдосконалюють професійну майстерність, що допоможе їм і надалі ефективно діяти у бойових умовах.

Особлива увага була зосереджена на спільній роботі та координації сил усіх мобільних вогневих груп. Завдяки чіткій комунікації та злагодженим діям гвардійці ефективно можуть виконувати службово-бойові завдання і захищати українське небо.

«Ці тренування підтвердили високий рівень професіоналізму та готовність нацгвардійців, котрі входять до складу мобільних вогневих груп, до виконання бойових та спеціальних завдань з охорони та оборони важливого стратегічного об’єкта», – прокоментував старший інструктор з бойової підготовки з позивним Фантом.

Група інформації і комунікації Західного ТУ 

Перейти до вмісту