«Сьогодні ми вдосконалюємо свої навички, щоб бути готовими до будь-яких викликів», – інструктор на позивний Інженер - НГУ

Чернігівські нацгвардійці провели тренування з тактичної та бойової підготовки, докладаючи всі зусилля для підвищення свого професійного рівня.

Сценарій тренувань був максимально реалістичним: рух у бойових порядках, відпрацювання навичок з оборони та наступу, зачистка окопів та бліндажів, евакуація поранених на бронетехніку, координація дій в умовах максимально наближених до бойових. Під час тренувань інструктори частини грали роль противника, використовуючи холості набої та димові шашки. А після кожної відпрацьованої навчальної точки гвардійці влаштовували обговорення проведених дій з урахуванням всіх помилок.

“Тренування – це не лише ключ до успішного виконання завдань, але й запорука власної безпеки та безпеки підрозділу. Сьогодні ми вдосконалюємо свої навички, щоб бути готовими до будь-яких викликів. Тренуйтеся і розвивайте себе!”, – зазначає інструктор частини на позивний Інженер.

Відділення інформації і комунікації Північного Київського ТУ

Перейти до вмісту