Нетішинські гвардійці провели урок мужності в Острозькому ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою - НГУ

Військовослужбовці Національної гвардії України систематично влаштовують зустрічі з молоддю й проводять уроки мужності. Патріотичне виховання молоді – це процес, що потребує постійної уваги. Регулярні зустрічі з військовослужбовцями, можливість побачити й спробувати власноруч покерувати дроном чи навчитися першої домедичної допомоги – важливий досвід, котрий мотивуватиме при виборі майбутньої професії.

Нещодавно учні Острозького військового ліцею, разом зі школярами та студентами місцевих навчальних закладів, стали учасниками уроку мужності, який організували та провели військовослужбовці нетішинського підрозділу Національної гвардії України. Такий захід був спрямований на популяризацію служби у Силах оборони України, а також на мотивацію і заохочення молоді до розвитку та усвідомлення почесності та важливості захисту незалежності України.

Учасники уроку мужності мали змогу переглянути показовий виступ де нацгвардійці продемонстрували техніку штурмових дій ворожих позицій з використанням дронів та імітаційних засобів.

“Зустріч з молоддю і такий захід дозволив нам показати, як наші бійці штурмують ворожі позиції. Як використовують дрони на передовій. Також ми дали змогу молодому поколінню спробувати себе в ролі пілота розвідувального БпЛА. Показали зразки озброєння, а також провели тренування з тактичного пересування з навчальною зброєю”, – розповідає інструктор НГУ на псевдо Ілай.

Також, під час заходу, гвардійські інструктори провели заняття з тактичної медицини для школярів. Сьогодні кожен українець повинен володіти навичками першої домедичної допомоги, адже ворог підлий і завдає ударів як по військових, так і по цивільних громадянах.

“Для мене це була крута можливість побачити, як працює сучасна військова техніка і що знають та вміють наші військовослужбовці. Цей день залишиться в моїй пам’яті назавжди”, – прокоментував один із гостей заходу.

Група інформації і комунікації Західного ТУ НГУ

Перейти до вмісту