Гвардійці поділилися досвідом з учасниками молодіжної гри «Сокіл» («Джура») - НГУ

Київські нацгвардійці спільно з офіцерами відділу цивільно-військового співробітництва Іміджево-видавничого центру НГУ взяли участь у військово-патріотичній грі «Сокіл» («Джура»).

Фахівці РХБ захисту 27 Печерської бригади та мінної безпеки 25 бригади імені князя Аскольда ознайомили юних учасників районного етапу Всеукраїнської військово-патріотичної гри з військовими напрямками своєї діяльності.

«Вміння захистити себе та оточуючих від згубного впливу різних речовин – одна з основних задач таких занять з цивільним населенням. Набуті знання, навички та уміння, якщо ними користуватись, стануть в пригоді при будь-якій ситуації», – зазначив гвардієць на псевдо Хірург, військовослужбовець 27 Печерської бригади.

Беззаперечно, просвітницька робота в даних напрямках як ніколи актуальна не тільки серед військових, а й серед цивільного населення. Особливо, якщо мова йде про майбутнє України – наших дітей.

«Визначати та розпізнавати вибухонебезпечні предмети потрібно вміти кожному. Розуміти в яких місцях вони можуть приховуватись, які маркувальні знаки попереджають про них та яких правил безпечної поведінки потрібно дотримуватись, якщо ти побачив міну чи боєприпаси. Сподіваюсь, що ніхто з присутніх на заняттях не зіштовхнеться з подібними ситуаціями, але діти вже будуть чітко розуміти свої подальші дії», – зазначив гвардієць Дмитро, військовослужбовець 25 бригади імені князя Аскольда.

Гвардійці докладають зусиль, щоб поділитись своїми знаннями з цивільним населенням, підвищити обізнаність громадян і підготувати їх до можливих надзвичайних ситуацій, які можуть виникнути під час воєнного стану.

Відділення інформації і комунікації Північного Київського ТУ

Перейти до вмісту