Гвардійці провели урок мужності для львівських школярів (ВІДЕО) - НГУ

Кінолог зі службовою собакою, інструктори з бойової підготовки, тактичної медицини та мінної безпеки львівського підрозділу Національної гвардії України нещодавно завітали до однієї з місцевих шкіл, де поспілкувалися з учнями.

На різних локаціях військові інструктори демонстрували дітям мінно-вибухові та саморобні вибухові пристрої й розповідали про те, як поводитися у випадку виявлення небезпечних предметів. Учням розповіли як надавати домедичну допомогу потерпілим, а також діти мали змогу побачити окремі елементи тренування службових собак.

Під час уроку мужності школярі не просто спостерігали та слухали гвардійців, а й мали змогу приміряти екіпірування захисників, накладали турнікети, подивилися як слід розбирати та збирати навчальну зброю, котра є безпечною копією бойової. Особливу увагу школярів під час цього заходу привернув службовий собака Лорд, який виконував різноманітні команди.

«Найбільше мені сподобалась локація домедичної допомоги. Коли ти накладаєш турнікет чи надаєш іншу допомогу, то від тебе залежить життя іншої людини», – розповіла школярка Яна.

Наприкінці зустрічі гвардійці подарували шеврони підрозділів Національної гвардії на згадку про урок.

Більше про заняття дивіться у відео:

Група інформації і комунікації Західного ТУ НГУ

Перейти до вмісту