“Не встигаєш підскочити до точки, а тебе вже криють”, — гвардієць Шатун про ситуацію під Кремінною - НГУ

Слов’янський гвардієць Шатун розповів про ситуацію у кремінських лісах.

Шатун — водій-механік БТР. Родом з Сумщини. Залишився на контракт у 15-му Слов’янському полку після завершення строкової служби. І саме тут зустрів повномасштабне вторгнення росії до України, виконував завдання з оборони півночі Донеччини.

«Моє завдання — перевозити особовий склад, виконувати вогневі завдання, підвозити хлопцям боєприпаси та таке інше. Буває іноді дуже складно. Іноді техніка може зламатися в дуже несприятливий момент. Тоді потрібно швидко реагувати, аби врятувати себе та хлопців, — пояснює боєць 15-го Слов’янського полку Шатун, та додає — Спочатку ми обороняли Слов’янськ. Важливо було не допустити росіян до міста. Воно дуже важливе через своє положення. Загарбники вже були дуже близько, діставали артилерією до центра. Ми досить довго трималися на  околицях міста. Пройшов час й ми отримали завдання переміститися на напрямок Кремінної.

Шатун, як водій-механік БТР, брав участь в евакуаційних заходах, у маневрах у Серебрянському лісі. Саме перебування у тому районі несе чималий ризик для життя.

«Там в лісі під Кремінною дуже непросто. Ти постійно під обстрілами. Ворог там переважає в артилерії. Дорога прострілюється. Коли їдеш до позиції, то права на помилку немає бо, умовно кажучи, 200 метрів і вже ворог. Не встигаєш підскочити до точки, а тебе вже криють. Але ми стоїмо, ніхто тікати не збирається! Ми будемо боротися, чого б нам це не коштувало, я впевнений у своїх побратимах», — ділиться гвардієць.

Військовослужбовці 15-го Слов’янського полку Національної гвардії є питомою складовою Сил Оборони України. Вони професійно нищать російських загарбників на східних рубежах, відчайдушно б’ються за волю та суверенітет українських земель.

Сьогодні до їхньої місії може приєднатися кожен!

Відділення інформації та комунікації Східного територіального управління Національної гвардії України

Перейти до вмісту