«Нас неможливо зламати, тому що ми разом!»: Батько-доброволець захищає Україну разом із двома синами - НГУ

Сьогодні всі українці об’єднані в боротьбі проти рашистських загарбників. Цілі сім’ї стають на захист рідної країни. Прикладом тому є і герої нашої історії – батько Михайло Васильович і його два сини – Іван та Василь, які пліч-о-пліч боронять свою Державу.

Михайло Васильович народився на Одещині, де до повномасштабної війни проти України проживав зі своєю сім’єю, виховуючи двох синів та онука. Після звістки про вторгнення ворожих військ рф, не знаходячи собі місця вдома, пішов добровольцем захищати рідну землю.
 
«Під час розмови зі своїм старшим сином Іваном, який наразі є кадровим офіцером, я сказав, що не можу просто сидіти дома склавши руки та чекати на повістку розуміючи, що ворог вже на нашій землі. Він запропонував мені йти добровольцем до Національної гвардії», – згадує Михайло Васильович.
Свого часу життя чоловіка вже було пов’язане з військовою службою. Доводилось побувати й у гарячих точках. До 24 лютого він знаходився на заслуженому відпочинку.
 «Я був військовим і мріяв про те, що мої сини також стануть захисниками своєї держави. Так тому і судилося статися. Старший син Іван служить в рядах Національної гвардії, а молодший Василь – в Збройних Силах України», – розповідає військовий.
Як і батько, обидва сини наразі виконують бойові завдання по обороні Одещини і хоча чоловік навіть не знає, де саме вони перебувають, але його тішить думка про те, що він з ними десь поруч.
«Звісно, переживаю за них. Коли чекаю чергове повідомлення, час здається тягнеться нескінченно. Але мені достатньо всього раз в день прочитати декілька слів: «тату, у мене все добре!» – одразу стає спокійніше», – зазначає гвардієць-доброволець.
Михайло Васильович упевнений в тому, що згуртованість українців, котрі стоять на захисті держави і можуть міцно тримати зброю в руках – дуже важлива і потужна зброя.
«Ми будемо нищити клятих ворогів аж поки не залишиться жодного із цих нелюдів! Нас неможливо зламати, тому що ми разом, ми боремося за правду, за добро, за те, щоб наші діти та онуки щасливо жили на землі своїх пращурів!», – говорить чоловік.
Зараз, у ці тяжкі часи, українці об’єдналися як ніколи. Вони творять не тільки свою історію, а й новітню історію світу. Всі відкинули свої різні політичні погляди, мовні питання та разом стали на захист своєї землі.
«Хочу, щоб моя країна була вільною, цивілізованою. Я і мої сини воюємо за свободу вибору. Свободу та справедливість. Тільки так! Перемога обов’язково буде за нами!», – із впевненістю говорить Михайло Васильович.
Сьогодні, на захисті України від російських окупантів, її міст та сіл, стоять різні люди. Стоять цілими сім’ями. Серед них професіональні військові, актори, програмісти, кулінари, інженери… Кожен захищає по-своєму, але всіх їх об’єднує одне – любов до Батьківщини.
 
Разом до перемоги!
Перейти до вмісту