Напекти пасочок і наліпити смачних вареничків зібралися жінки військової частини.
Підготовка до приготування великодніх смаколиків розпочалася завчасно. Протягом всього тижня вдень вони ліпили від 800 до 1000 вареників! Загалом, за 5 днів гвардійки приготували більше 5000 вареників з картоплею. А вночі, за давнім повір’ям, що вдале тісто любить тишу і темряву, кухарі пекли паски.
До спільної ідеї долучились всі жінки військової частини, не залежно від звання та посади. Приємних клопотів вистачило всім – начистили 100 кг картоплі, нарізали цибулю, замісили тісто, приготували солодку поливу на цукровій основі та кольоровими кондитерськими прикрасами.
«Дівчата одностайно підтрмали таку гарну ідею. Приготування Великодніх гостинців це і антистрес для нас, і величезне задоволення від того, що кожен гвардієць відчує себе щасливішим» – коментує військовослужбовиця Людмила.
Всі приготовані смаколики вже сьогодні відправляться на позиції до нацгвардійців.
![279084365_360060892825335_3308868220051970935_n](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/04/279084365_360060892825335_3308868220051970935_n-1024x678.jpg)
![279094099_360060412825383_454104594136999765_n](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/04/279094099_360060412825383_454104594136999765_n-1024x768.jpg)
![279090764_360060919491999_4064993234308429584_n](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/04/279090764_360060919491999_4064993234308429584_n-1024x678.jpg)
![279155694_360060886158669_5746558587420417437_n](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/04/279155694_360060886158669_5746558587420417437_n-1024x678.jpg)
Попередній
Наступна