«Нам не можна зупинятися!», – нацгвардієць Ігор Стахів про службу у війську і звільнення України - НГУ

Ігор Стахів до війська хотів ще у 2014 році. Він розумів, що агресія з боку росії й україно-російська війна почалися ще тоді, а 24 лютого 2022 року розпочався лише черговий етап цієї довгої й виснажливої війни за українську незалежність. Проте 8 років тому чоловік на службу не потрапив – завадило здоров’я. Довелося підлікуватися і пройти курс реабілітації, щоб згодом приєднатися до лав захисників рідної землі.

«Я ще тоді планував добровольцем піти на фронт. Однак були проблеми зі спиною. Коли у 2014 році прийшов у військкомат, там мене просто відправили додому. І через це я дуже сумував, адже я здоровий, сильний чоловік. Я хочу і можу бути корисним у війську. Але довелося прийняти рішення лікарів», – говорить гвардієць.

У цивільному житті Ігор верстав книги для українських видавництв. Коли росіяни зважилися на повномасштабне вторгнення Ігор знову пішов добровольцем проситися у військо. До цього часу вже набув непогану фізичну форму і пройшов курси реабілітації. Але, про всяк випадок, військовим лікарям багато про спину все одно не розповідав. По мобілізації потрапив у лави Національної гвардії України.

«Я два дні чекав у центрі комплектування, коли мене відправлять у частину. Для мене це було дуже важливо. Я не хотів себе почувати якимось слабаком, який ховається за хворобами чи тікає в іншу країну. Я не зміг би сам себе поважати в такому випадку. Я очікував, що у війську буде нелегко і процес адаптації для мене був важким. Але мені дуже допомогли сержанти мого підрозділу. Вони всьому навчили. Я дуже їм вдячний і можу впевнено заявити, що без сержантів офіцер не зможе керувати підрозділом. Все дійсно тримається на сержантах», – згадує Ігор.

Ігор впевнений, що Україна обов’язково вистоїть і переможе. Заради цього він з побратимами щодня виконує службово-бойові завдання і постійно тренується. Особливо важливими, на думку гвардійця, є заняття з тактики та медицини.

«Нам не можна зупинятися – треба давити їх до кінця, з росією не можна домовлятися ні про які перемир’я. Ми маємо звільнити усі наші землі й вигнати окупантів. І навіть, коли вони самі скинуть свого диктатора, ми маємо завжди бути готовими та сильними. Треба зробити все, щоб вони більше ніколи навіть не дивилися в бік України!», – наголошує нацгвардієць.

Перейти до вмісту