У відкритому національному турнірі на честь Андрія (КІТ) Котовенко «Сталеве серце», що проходили в місті Одесі, військовослужбовець 19 Миколаївського полку охорони громадського порядку Південного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України Дмитро Сабін брав участь в двох вправах – жим штанги лежачи та станова тяга зі штангою.
![](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp-image-2023-12-02-at-19.57.37-2.jpeg)
![](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp-image-2023-12-02-at-19.57.37.jpeg)
![](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp-image-2023-12-02-at-19.57.38-1.jpeg)
![](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp-image-2023-12-02-at-19.57.38-2.jpeg)
![](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp-image-2023-12-02-at-19.57.38-3.jpeg)
![](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/whatsapp-image-2023-12-02-at-19.57.38-4.jpeg)
З жиму лежачи гвардієць зумів вибороти третє місце з результатом у 180 кг. Зі станової тяги з кращим результатом у 250 кг військовослужбовець зайняв перше місце у своїй ваговій категорії та друге місце в абсолютній категорії.
Нацгвардієць Дмитро стверджує: «Мати мету і впевнено йти до неї, це вміння справжнього бійця. Спочатку треба перемогти себе, і потім переможеш будь-якого ворога».
Нагадаємо, лише 12 листопада цього року капітан Дмитро Сабін успішно виступив на змаганнях за Кубок України 2023WPUF, де здобув І місце з жиму штанги лежачи та ІІ місце зі станової тяги штанги.
Вітаємо спортсмена з успішними виступами.
Група інформації та комунікації Південного Одеського ТУ