Нацгвардійці провели змагання для чернігівських школярів - НГУ

Вчителі однієї зі шкіл міста Чернігова запросили гвардійців взяти участь у змаганнях між учнями, як члени журі. Шкільні заходи пройшли під гаслом «Ростемо зміною батьків».

Для гвардійців Дмитра та Олександра це було більше, ніж просто добра справа – це було приємне повернення до школи де вони колись навчалися.

«Пам’ятаю, що Дмитро завжди мав тяжіння до спорту. З наймолодших класів він відрізнявся гострим відчуттям справедливості», – згадує вчитель Михайло Вікторович.

Під час змагань гвардійці провели для школярів ознайомчий курс з надання домедичної допомоги. Після чого діти вирішили позмагатися хто швидше накладе турнікет.

Як члени журі, гвардійці відзначили учасників за наполегливість і завзятість у прагненні до перемоги.

«Такі змагання виховують у дітей командний дух, згуртованість та цілеспрямованість. Це дуже важливі якості характеру у житті. А у воєнний час невід’ємна складова військової служби», – поділився нацгвардієць Дмитро.

Військовослужбовці радо взяли участь у нагородженні переможців.

Діти висловили подяку військовим, для них за честь отримати нагороди з рук тих, хто відстояв рідне місто від російських окупантів, тих, хто і зараз боронить нашу країну від агресора.

Завершився захід спільною фотографією з вдячними школярами та вчителями у рідному спортзалі.

Відділення інформації і комуніхкації Північного Київського ТУ

Перейти до вмісту