Ігор Бичков – неодноразовий чемпіон України з греко-римської боротьби, нацгвардієць, головний сержант.
24 лютого 2022 року Ігор зустрів на спортивних зборах. Гвардієць одразу взяв зброю до рук, аби боронити країну від окупантів. Вже за 3 місяці після повномасштабного вторгнення йому вдалося повернутися до греко-римської боротьби.
![9C21E1E6-296B-47C2-97F6-74CA81BD1EC8 (Custom)](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/9c21e1e6-296b-47c2-97f6-74ca81bd1ec8-custom.jpg)
![32264228-6572-44CA-973B-AFE3E09FA9C4 (Custom)](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/32264228-6572-44ca-973b-afe3e09fa9c4-custom.jpg)
![F0A2B616-8DBD-4B2E-8F0F-FA9B8BB60100](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/f0a2b616-8dbd-4b2e-8f0f-fa9b8bb60100.jpg)
![IMG_8444 (Custom)](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/img_8444-custom.jpg)
«В залі я проводжу весь вільний від служби час. Фактично це для мене другий дім», – ділиться Ігор.
За спортивну кар’єру військовий неодноразово здобував «золото» Чемпіонатів України та Міжнародних турнірів. На одному з таких Ігор виборов путівку на чемпіонат Європи 2023. Сьогодні готуватися до важливих змагань допомагає його друг та спаринг-партнер Артем Заморський.
«Ми тренуємось разом з 5 класу, і не один раз допомагали одне одному здобувати перші місця. Перед змаганнями ми корегуємо свою вагу так, щоб бути в різних вагових категоріях», – розповідає Артем.
Зі спортом на «ти» гвардієць з 1 класу, тож впевнений постійні тренування, сила волі та наполегливість приведуть до першого місця. Перед чемпіонатом гвардієць в залі ледь не щодня. Аби якнайкраще підготуватися до Європейської першості.
«Хочеться не просто показати високий рівень, а підняти прапор України на найвищому пʼєдесталі, щоб у Європі вкотре прозвучав гімн нашої держави», – ділиться гвардієць.