«Мрію підняти прапор України на найвищому п’єдесталі»: гвардієць готується до чемпіонату Європи з греко-римської боротьби (ВІДЕО) - НГУ

Ігор Бичков – неодноразовий  чемпіон України з греко-римської боротьби, нацгвардієць, головний сержант.

24 лютого 2022 року Ігор зустрів на спортивних зборах. Гвардієць одразу взяв зброю до рук, аби боронити країну від окупантів. Вже за 3 місяці після повномасштабного вторгнення йому вдалося повернутися до греко-римської боротьби.

«В залі я проводжу весь вільний від служби час. Фактично це для мене другий дім», – ділиться Ігор.

За спортивну кар’єру військовий неодноразово здобував «золото» Чемпіонатів України та Міжнародних турнірів. На одному з таких Ігор виборов путівку на чемпіонат Європи 2023. Сьогодні готуватися до важливих змагань допомагає його друг та спаринг-партнер Артем Заморський.

«Ми тренуємось разом з 5 класу, і не один раз допомагали одне одному здобувати перші місця. Перед змаганнями ми корегуємо свою вагу так, щоб бути в різних вагових категоріях», – розповідає Артем.

Зі спортом на «ти» гвардієць з 1 класу, тож впевнений постійні тренування, сила волі та наполегливість приведуть до першого місця. Перед чемпіонатом гвардієць в залі ледь не щодня. Аби якнайкраще підготуватися до Європейської першості.

«Хочеться не просто показати високий рівень, а підняти прапор України на найвищому пʼєдесталі, щоб у Європі вкотре прозвучав гімн нашої держави», – ділиться гвардієць.