Нацгвардієць — бронзовий призер чемпіонату світу - НГУ

Боєць чернівецького підрозділу Національної гвардії України, старший солдат Іван Курелару виборов “бронзу” на чемпіонаті світу зі змішаних єдиноборств ММА.

З 20 по 25 листопада у Албанії проходив чемпіонат світу зі змішаних єдиноборств ММА серед молоді та дорослих. Понад півтисячі спортсменів із 54 країн світу зустрілися, щоб перевірити вправність, витривалість та поборотися за перемогу. Збірну України представляли 29 спортсменів (16 серед молоді та 13 серед дорослих).

Фінал відбувся 24 листопада у Тирані, де українці довели свою силу та професіоналізм. Молодіжна збірна у загальнокомандному рейтингу стала найкращою у світі, а нацгвардієць з Буковини – Іван Курелару виборов бронзову нагороду серед дорослих у ваговій категорії до 70,3 кг.

«Національна гвардія України мотивує і заохочує військовослужбовців системно займатися спортом. Це вдосконалює фізичну форму і підтримує бойовий дух наших військовослужбовців. Спорт сприяє високому рівню бойової готовності гвардійців, адже навантаження у їхній службово-бойовій діяльності є дуже значними і для якісного виконання завдань потрібно бути у формі. Участь наших військових у таких міжнародних змаганнях – це хороший внесок у поширення позитивного іміджу України та наших Сил оборони», – заявили у Національній гвардії.

Пресслужба НГУ

Перейти до вмісту