Нацгвардієць Юрій Гапончук готується до міжнародних змагань у США (ВІДЕО) - НГУ

Нацгвардієць Юрій Гапончук увійшов у тридцятку українських ветеранів для участі у “United States Air Force Trials 2024” у Лас-Вегасі. Хлопець тренується тричі на тиждень, випробовує свої сили у паверліфтингу, веслуванні та волейболі сидячи. Мета змагань – привернути увагу до фізичних занять для ветеранів та популяризувати реабілітацію через спорт.

“Я був на роботі й не стежив за тим, кого оголошують під час відбору. Не знаю, чому, але я навіть не сподівався, що пройду. Один дзвінок, другий. Кажуть: “Вітаю!” — розповідає Юрій Гапончук.

Поступово Юрій разом з тренером готується до індивідуальних та командних виступів. Збірна розпочне спортивні збори в Києві 11 лютого перед відправленням до Лас-Вегаса.

“Все має проходити так, щоб не нашкодити людині. В міру можливостей, потихеньку ми тренуємося, щоб не отримати якісь травми. Звісно, більшу увагу приділятимемо силовій підготовці. Будемо Юру підтягувати”, — говорить тренер.

Юрій Гапончук на позивний Гапон брав участь в АТО, ООС з 2015 року. Від початку повномасштабної війни командував ротою оперативного призначення 50 полку імені полковника Семена Височана Нацгвардії України. Воював на Донеччині та Луганщині. Під час виконання завдання Юрій підірвався на міні, після поранення йому ампутували стопу. Зараз Юрій продовжує служити у 50 полку Нацгвардії.

З 2023 року Юрій Гапончук — радник міського голови Івано-Франківська Руслана Марцінківа з питань доступності.

Перейти до вмісту