Нацгвардієць Павло Биченко став почесним громадянином Сумського району (посмертно) - НГУ

За відданість військовій присязі та українському народові, зразкове виконання бойових завдань, особисту мужність і героїзм у складних умовах загрози життю та здоров’ю звання «Почесний громадянин Сумського району» отримав Павло Биченко (посмертно).

Старший солдат Павло Биченко – уродженець Краснопільщини, проходив строкову службу у Сумському батальйоні Нацгвардії. Згодом гвардієць перейшов на службу за контрактом. Загинув гвардієць у перший тиждень повномасштабного вторгнення на одному з блокпостів Сумщини у наслідок ворожого авіанальоту.

Указом Президента України за особисту мужність і самовідданість, проявлені під час захисту державного суверенітету та територіальної цілісності, вірність військовій присязі гвардійця Павла Биченка було нагороджено (посмертно) орденом «За мужність» III ступеня.

Наказом командувача Національної гвардії України старший солдат Павло Биченко зарахований до списку особового складу військової частини навічно, а його прізвище занесено до Книги пам’яті військової частини.

Нагадаємо, військовослужбовці Національної гвардії України беруть участь у відсічі збройної агресії російської федерації на всіх рубежах і напрямках, де ведуться бойові дії по захисту України. Гвардійці мужньо та професійно б’ють російських загарбників. Ворог буде розбитий!

Відділення інформації і комунікації Східного ТУ

Перейти до вмісту