У Чернівецькій області встановлюють пам’ятні дошки у школах, де навчались полеглі герої (ВІДЕО) - НГУ

Встановлення меморіальних дошок на всіх школах Чернівецької області, де навчалися полеглі герої – одна з ініціатив чернівецьких нацгвардійців. Таким чином побратими полеглих героїв вирішили увіковічнити пам’ять бійців.

Ми разом сумуємо за загиблими та беремо відповідальність за їх близьких та родини. А діти мають знати імена усіх відважних синів Батьківщини, що віддали своє життя за наше майбутнє. Відтепер, їх портрети будуть зустрічати учнів щоранку і вселятимуть їм гордість за власний народ.

«Ми маємо виховувати майбутні покоління українців так, щоб вони знали, завдяки кому можуть жити під вільним, мирним небом. Таким чином подвиги воїнів залишаться в історії вільної України», – каже боєць Нацгвардії.

Загибель солдата на фронті – це не лише втрата родиною рідної людини. У цей момент військовослужбовці втрачають свого товариша. Тому, у військовій частині чернівецькі нацгвардійці встановили пам’ятну стелу загиблим побратимам: «На щиті…. Навічно у строю!».

«Щодня український народ платить величезну ціну у боротьбі за свою незалежність. Найкращі сини України віддають життя за майбутнє наших дітей та онуків. Цей біль не заглушити, цей біль лишиться з нами на все життя. Наш священний обов’язок пам’ятати подвиги героїв і вшановувати їх пам’ять. Кожен нацгвардієць має знати, що його подвиг не буде забутий, а його рідними та близькими будуть опікуватися, якщо йому доведеться покласти своє життя за Україну», – наголосив командир чернівецького підрозділу Нацгвардії полковник Вадим Швець.

Група інформації і комунікації Західного ОТО

Перейти до вмісту