У Львові вшанували пам’ять загиблих у боях побратимів - НГУ

У День Збройних сил України на Марсовому полі у Львові відбулось вшанування загиблих у боях за волю й незалежність побратимів. Тут відбувся молебень за загиблими воїнами зі Збройних сил та Національної гвардії.

Аби вшанувати загиблих на Личаківському цвинтарі зібрались родини та друзі полеглих героїв, представники органів влади, побратими та містяни. Квіти до могил поклали й представники командування Західного територіального управління Нацгвардії України.

«Сьогодні ми не тільки вітаємо наших побратимів зі Збройних сил України, а й згадуємо імена усіх, хто віддав своє життя за Україну, – говорить начальник Західного ТУ бригадний генерал Олександр Буравков. – Важливо пам’ятати кожне ім’я полеглого героя, шанувати його жертовність, підтримувати родини загиблих. Сьогодні усі складові Сил оборони щодня роблять надлюдські дії аби здобути перемогу. І кожен з нас на своєму місці повинен робити усе важливе задля майбутнього нашої країни».

Опісля вшанування пам’яті на Личаківському цвинтарі відбулась і традиційна літургія за загиблими захисниками у Гарнізонному храмі Святих апостолів Петра і Павла.

Група інформації і комунікації Західного ТУ НГУ

Перейти до вмісту