Нацгвардія підписала Меморандум про співпрацю зі Спілкою підприємців теле та кіноіндустрії - НГУ

Відбулась робоча зустріч командування Нацгвардії України з членами  громадської організації «Спілка підприємців теле та кіноіндустрії» під час якої сторони підписали Меморандум про співпрацю. Документ передбачає, проведення практичних заходів, спрямованих на покращення матеріально-технічного забезпечення Національної гвардії України, надання благодійної та гуманітарної допомоги військовим частинам НГУ, які виконують завдання з відсічі збройної агресії російської федерації, спільне виробництво патріотичного медіаконтенту.

Заступники командувача Нацгвардії відзначили, що для бійців, які знищують ворога на передовій, членів їх сімей підтримка суспільства, волонтерів, у тому числі й українських продюсерів, режисерів та акторів є надзвичайно цінною та важливою. Всі наші зусилля спрямовані на одну надважливу задачу і ми обов’язково переможемо, а на українських землях запанує мир та спокій. 

 

Своєю чергою т.в.о голови правління громадської організації «Спілка підприємців теле та кіноіндустрії» Тарас Босак розповів що, від початку повномасштабного вторгнення члени спілки об’єдналися задля перемоги України.

«Співпраця із Нацгвардією є для нас практичним втіленням основної мети зусиль організації – допомоги нашим захисникам у протидії ворогу та  забезпечення їхніх гуманітарних потреб», – зазначив Тарас Босак. 

На зустрічі також обговорили започаткування нових проєктів, націлених на підвищення бойових спроможностей Національної гвардії України. 

Пресслужба НГУ

Перейти до вмісту